Druga postać kampania szybko!

Hej problem jest taki że z początku jak dodałem drugą postać do kampani to normalnie ze mną atakowała a po jakimś czasie przestała i tylko chodzi za mną co się stało?

1 Like

Jak leci, Dropek? Czy potrafisz nagrać swój problem w Dungeon Quest? Wygląda na to, że masz problem z działaniami AI postaci, które są normalne, takie jak „nie atakowanie”, ale działania takie jak „atakowanie ciebie” nie są normalne (przynajmniej dla mnie). Proszę podać dalsze informacje. Dziękuję i mam nadzieję, że możemy natychmiast rozwiązać ten problem. Uwaga: w każdym razie nie mówię płynnie po polsku i rozumiem twój post / odpowiadam tylko za pośrednictwem Tłumacza Google.

1 Like

Problem jest taki jak opisałem towarzysz czyli druga postać nie atakuje na arenie ani na kampani poprostu tylko chodzi za mną i nic nie robi

1 Like

musisz zmodyfikować AI drugiej postaci na ekranie Kampanii przed naciśnięciem przycisku Graj, ta opcja jest również dostępna w Battle Arena. Po prostu dostosuj częstotliwość, na jaką chcesz, aby toons robił takie rzeczy, jak użycie ataku ręką główną tak często, jak to możliwe, gdy w pobliżu pewnej odległości od wrogów lub innym przykładem byłoby całkowite zignorowanie użycia ręki z ręki.

1 Like

Działa wielkie dziękuje za pomoc kolego

1 Like

Welcome to our community Druga.

1 Like